MÖBLER / Bord / Lampbord 6296647
nr 629 6647
Lampbord
Fällbart, längd: 40, djup: 30, höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 mars 2010
kl 19:36:32
200 kr
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
550 kr